Terminlisten

2Terminlisten for 2018/19-sesongen er nå klar! Vi operer med norske tidspunkt. Sjekk opp mot den offisielle terminlisten da det kan ha oppstått endringer.

*Bak stengte dører.132
¤ B-preget

Samtlige seriekamper kan man se på iFollow.

07/07 Cleethorpes B 3 4 Trening Fakta
17/07 Sunderland H 0 1 Trening Fakta
18/07 Cleethorpes¤ B 2 3 Lincs Cup Fakta
20/07 Rotherham* B 1 3 Trening Fakta
23/07 Barton¤ B 3 4 Trening Fakta
24/07 Doncaster H 1 0 Trening Fakta
28/07 Gainsborough B 4 0 Trening Fakta
04/08 Forest GR H 1 4 Serie Fakta
11/08 Macclesfield B 2 0 Serie Fakta
14/08 Rochdale H 0 2 Carabao Fakta
18/08 Lincoln H 1 1 Serie Fakta
21/08 MK Dons B 1 1 Serie Fakta
25/08 Newport B 0 1 Serie Fakta
01/09 Yeovil H 0 1 Serie Fakta
04/09 Notts Co H 2 1 CT Fakta
08/09 Bury B 0 4 Serie Fakta
15/09 Oldham H 0 3 Serie Fakta
22/09 Stevenage B X X Serie 16:00
29/09 Morecambe H X X Serie 16:00
02/10 Carlisle B X X Serie 20:45
06/10 Port Vale H X X Serie 16:00
09/10 Doncaster B X X CT 20:30
13/10 Mansfield B X X Serie 14:00
20/10 Exeter H X X Serie 16:00
23/10 Colchester H X X Serie 20:45
27/10 Crewe B X X Serie 16:00
03/11 Cambridge B X X Serie 16:00
10/11 TBA ? X X FA Cup 16:00
13/11 Newcastle U21 H X X CT 20:45
17/11 Crawley H X X Serie 16:00
24/11 Northampton B X X Serie 16:00
27/11 Tranmere H X X Serie 20:45
01/12 TBA ? X X FA Cup 16:00
08/12 Cheltenham B X X Serie 16:00
15/12 Swindon H X X Serie 16:00
22/12 Notts Co H X X Serie 16:00
26/12 Port Vale B X X Serie 16:00
29/12 Exeter B X X Serie 16:00
01/01 Mansfield H X X Serie 14:00
05/01 Forest GR B X X Serie 16:00
12/01 Macclesfield H X X Serie 16:00
19/01 Lincoln B X X Serie 14:00
26/01 MK Dons H X X Serie 16:00
02/02 Newport H X X Serie 16:00
09/02 Yeovil B X X Serie 16:00
16/02 Cheltenham H X X Serie 16:00
23/02 Swindon B X X Serie 16:00
02/03 Cambridge H X X Serie 16:00
09/03 Crawley B X X Serie 16:00
12/03 Tranmere B X X Serie 20:45
16/03 Northampton H X X Serie 16:00
23/03 Bury H X X Serie 16:00
30/03 Oldham B X X Serie 16:00
06/04 Stevenage H X X Serie 16:00
13/04 Morecambe B X X Serie 16:00
19/04 Colchester B X X Serie 16:00
22/04 Carlisle H X X Serie 16:00
27/04 Notts Co B X X Serie 16:00
04/05 Crewe H X X Serie 16:00
xx/05 TBA ? X X PO Semi TBA
xx/05 TBA ? X X PO Semi TBA
25/05 TBA N X X PO-finale 16:00

 

Reservelaget
11.09 Doncaster (H) 2-3 Hendrie, Vernam
18.09 Wigan (B) 14:00
16.10 Mansfield (B) 14:00
20.11 Morecambe (H) 15:00
04.12 Notts Co (B) 15:00
15.01 Port Vale (H) 15:00
29.01 Rotherham (B) 15:00
05.02 Doncaster (B) 14:00
19.02 Wigan (H) 15:00
05.03 Mansfield (H) 15:00
19.03 Morecambe (B) 14:00
26.03 Rotherham (H) 15:00
16.04 Notts Co (H) 15.00
24.04 Port Vale (B) 14:00

Juniorlaget
18.08 Lincoln (B) 1-1 Kyle Richardson
01.09 Bradford (B) 3-0 Rumarn Burrell 2, Mattie Pollock
08.09 Hartlepool (H) 2-0 Kyle Richardson, Lennon Stead
15.09 Fleetwood (H) – cup 4-0 Rumarn Burrell 2, Brandon Buckley 2
29.09 Notts Co (H)
06.10 Mansfield (B) – cup
13.10 Rotherham (B)
20.10 Mansfield (H)
27.10 Rochdale (H) – cup
03.11 Oldham (B)
10.11 Chesterfield (B)
14.11 Burton (B) – cup
17.11 Burton (H)
24.11 Huddersfield (H)
01.12 Scunthorpe (H)
08.12 YA Cup 1/4-finale
15.12 Doncaster (B)
05.01 Hartlepool (B)
12.01 YA Cup 1/2-finale
19.01 Bradford (H)
26.01 Notts Co (B)
02.02 YA Cup finale
23.02 Mansfield (B)
02.03 Rotherham (H)
15.03 Burton (B)
23.03 Chesterfield (H)
30.03 Doncaster (H)
06.04 Scunthorpe (B)
13.04 Huddersfield (B)
27.04 Oldham (H)
04.05 Lincoln (H)