Terminlisten

Sjekk alltid terminlisten opp mot den offisielle versjonen her!

*Bak stengte dører.
¤ B-preget
% Ikke bekreftet dato

Samtlige seriekamper kan man se på iFollow.

07/07 Cleethorpes B 3 4 Trening Fakta
17/07 Sunderland H 0 1 Trening Fakta
18/07 Cleethorpes¤ B 2 3 Lincs Cup Fakta
20/07 Rotherham* B 1 3 Trening Fakta
23/07 Barton¤ B 3 4 Trening Fakta
24/07 Doncaster H 1 0 Trening Fakta
28/07 Gainsborough B 4 0 Trening Fakta
04/08 Forest GR H 1 4 Serie Fakta
11/08 Macclesfield B 2 0 Serie Fakta
14/08 Rochdale H 0 2 Carabao Fakta
18/08 Lincoln H 1 1 Serie Fakta
21/08 MK Dons B 1 1 Serie Fakta
25/08 Newport B 0 1 Serie Fakta
01/09 Yeovil H 0 1 Serie Fakta
04/09 Notts Co H 2 1 CT Fakta
08/09 Bury B 0 4 Serie Fakta
15/09 Oldham H 0 3 Serie Fakta
22/09 Stevenage B 0 1 Serie Fakta
29/09 Morecambe H 1 2 Serie Fakta
02/10 Carlisle B 1 0 Serie Fakta
06/10 Port Vale H 2 0 Serie Fakta
09/10 Doncaster B 0 2 CT Fakta
20/10 Exeter H 0 0 Serie Fakta
23/10 Colchester H 1 0 Serie Fakta
27/10 Crewe B 0 2 Serie Fakta
03/11 Cambridge B 0 1 Serie Fakta
06/11 Mansfield B 1 2 Serie Fakta
10/11 MK Dons H 3 1 FA Cup Fakta
13/11 Newcastle U21 H 2 3 CT Fakta
17/11 Crawley H X X Serie 16:00
24/11 Northampton B X X Serie 16:00
27/11 Tranmere H X X Serie 20:45
01/12 Ch.f/Billericay B X X FA Cup 16:00
08/12 Cheltenham B X X Serie 16:00
15/12 Swindon H X X Serie 16:00
22/12 Notts Co H X X Serie 16:00
26/12 Port Vale B X X Serie 16:00
29/12 Exeter B X X Serie 16:00
01/01 Mansfield H X X Serie 14:00
05/01 Forest GR B X X Serie 16:00
12/01 Macclesfield H X X Serie 16:00
19/01 Lincoln B X X Serie 14:00
26/01 MK Dons H X X Serie 16:00
02/02 Newport H X X Serie 16:00
09/02 Yeovil B X X Serie 16:00
16/02 Cheltenham H X X Serie 16:00
23/02 Swindon B X X Serie 16:00
02/03 Cambridge H X X Serie 16:00
09/03 Crawley B X X Serie 16:00
12/03 Tranmere B X X Serie 20:45
16/03 Northampton H X X Serie 16:00
23/03 Bury H X X Serie 16:00
30/03 Oldham B X X Serie 16:00
06/04 Stevenage H X X Serie 16:00
13/04 Morecambe B X X Serie 16:00
19/04 Colchester B X X Serie 16:00
22/04 Carlisle H X X Serie 16:00
27/04 Notts Co B X X Serie 16:00
04/05 Crewe H X X Serie 16:00
xx/05 TBA ? X X PO Semi TBA
xx/05 TBA ? X X PO Semi TBA
25/05 TBA N X X PO-finale 16:00

 

Reservelaget
11.09 Doncaster (H) 2-3 Hendrie, Vernam
18.09 Wigan (B) 2-2 A Rose, Wright
16.10 Mansfield (B) 0-1
20.11 Morecambe (H) 15:00
04.12 Notts Co (B) 15:00
15.01 Port Vale (H) 15:00
29.01 Rotherham (B) 15:00
05.02 Doncaster (B) 14:00
19.02 Wigan (H) 15:00
05.03 Mansfield (H) 15:00
19.03 Morecambe (B) 14:00
26.03 Rotherham (H) 15:00
16.04 Notts Co (H) 15.00
24.04 Port Vale (B) 14:00

Juniorlaget
18.08 Lincoln (B) 1-1 Kyle Richardson
01.09 Bradford (B) 3-0 Rumarn Burrell 2, Mattie Pollock
08.09 Hartlepool (H) 2-0 Kyle Richardson, Lennon Stead
15.09 Fleetwood (H) – YA cup 4-0 Rumarn Burrell 2, Brandon Buckley 2
29.09 Notts Co (H) 2-2 Rumarn Burrell, Luis Adlard
06.10 Mansfield (B) – YA cup 1-2 Rumarn Burrell
13.10 Rotherham (B) 2-2 Kyle Richardson, Joe Starbuck
20.10 Mansfield (H) 1-3 Luis Adlard
27.10 Rochdale (H) – YA cup 5-1 Emil Powles, Kyle Richardson, Mattie Pollock 2, Owen Davey
30.10 Mansfield (H) – FA Cup 2-3 Kyle Richardson, Tom Jamieson
03.11 Oldham (B) 1-1
10.11 Chesterfield (B) 3-0 Emil Powles, Rumarn Burrell, Brandon Buckley
14.11 Burton (B) – YA cup
17.11 Burton (H)
24.11 Huddersfield (H)
01.12 Scunthorpe (H)
08.12 YA Cup 1/4-finale
15.12 Doncaster (B)
05.01 Hartlepool (B)
12.01 YA Cup 1/2-finale
19.01 Bradford (H)
26.01 Notts Co (B)
02.02 YA Cup finale
23.02 Mansfield (B)
02.03 Rotherham (H)
15.03 Burton (B)
23.03 Chesterfield (H)
30.03 Doncaster (H)
06.04 Scunthorpe (B)
13.04 Huddersfield (B)
27.04 Oldham (H)
04.05 Lincoln (H)