Terminlista


Grimsbys kamper er listet nedenfor, som man ser er det stort sett kamp hver lørdag og tirsdag.

22/08 Cleethorpes B 3 0 Trening Fakta
05/09 Morecambe H 4 5 Ligacup Fakta
08/09 Harrogate H 7 6 EFL Trophy Fakta
12/09 Walsall B 0 1 Serie R1 Fakta
19/09 Salford H 0 4 Serie R2 Fakta
26/09 Cheltenham B X X Serie R3 16:00
03/10 Bradford H X X Serie R4 16:00
06/10 Hull City B X X EFL Trophy 20:45
10/10 Bolton W B X X Serie R5 16:00
17/10 Leyton Or. B X X Serie R6 16:00
20/10 Harrogate H X X Serie R7 20:45
24/10 Carlisle B X X Serie R8 16:00
27/10 Forest GR B X X Serie R9 20:45
31/10 Stevenage B X X Serie R10 16:00
03/11 Barrow H X X Serie R11 20:45
07/11 ? ? X X FA Cup R1 16:00
10/11 Leicester U21 H X X EFL Trophy 20:45
14/11 Newport H X X Serie R12 16:00
21/11 Tranmere B X X Serie R13 16:00
24/11 Crawley B X X Serie R14 20:45
28/11 ? ? X X FA Cup R2 16:00
01/12 Exeter H X X Serie R15 20:45
05/12 Colchester B X X Serie R16 16:00
08/12 ? ? X X EFL Trophy 20:45
12/12 Mansfield H X X Serie R17 16:00
15/12 Southend B X X Serie R18 20:45
19/12 Scunthorpe H X X Serie R19 16:00
26/12 Morecambe B X X Serie R20 16:00
29/12 Oldham H X X Serie R21 16:00
02/01 Cambridge H X X Serie R22 16:00
09/01 Port Vale B X X Serie R23 16:00
09/01 ? ? X X FA Cup R3 16:00
12/01 ? ? X X EFL Trophy 20:45
16/01 Southend H X X Serie R24 16:00
23/01 ? ? X X FA Cup 16:00
23/01 Scunthorpe B X X Serie R25 16:00
26/01 Barrow B X X Serie R26 20:45
30/01 Stevenage H X X Serie R27 16:00
02/02 ? ? X X EFL Trophy 20:45
06/02 Stevenage B X X Serie R28 16:00
10/02 ? ? X X FA Cup 20:45
13/02 Tranmere H X X Serie R29 16:00
16/02 ? ? X X EFL Trophy 20:45
20/02 Exeter B X X Serie R30 16:00
23/02 Crawley H X X Serie R31 20:45
27/02 Harrogate B X X Serie R32 16:00
02/03 Leyton Or. H X X Serie R33 20:45
06/03 Forest GR H X X Serie R34 16:00
09/03 Carlisle B X X Serie R35 20:45
13/03 Colchester H X X Serie R36 16:00
14/03 ? N X X EFL Trophy 16:00
20/03 Mansfield B X X Serie R37 16:00
20/03 ? ? X X FA Cup 16:00
27/03 Walsall H X X Serie R38 16:00
02/04 Salford B X X Serie R39 16:00
05/04 Cheltenham H X X Serie R40 16:00
10/04 Bradford C B X X Serie R41 16:00
17/04 Bolton W H X X Serie R42 16:00
17/04 ? ? X X FA Cup 16:00
20/04 Morecambe H X X Serie R43 20:45
24/04 Oldham B X X Serie R44 16:00
01/05 Port Vale H X X Serie R45 16:00
08/05 Cambridge B X X Serie R46 16:00
15/05 ? N X X FA Cup 16:00
15/05 ? ? X X Play Off 16:00
22/05 ? ? X X Play Off 16:00
29/05 ? N X X Play Off 16:00

 

Reservelaget
Reservelaget skal spille i Central League.
23.09 Salford B Serie 14:00 UTSATT
13.10 Walsall H Serie 15:00
04.11 Huddersfield H Serie 14:00
09.12 Walsall B Serie 15:00
06.01 Scunthorpe H Serie 14:00
13.01 Salford H Serie 14:00
20.01 Huddersfield B Serie 14:00
09.02 Scunthorpe B Serie 15:00

Juniorlaget

12.09 Lincoln B Serie 1-0 Harvey Tomlinson
19.09 Scunthorpe H Serie 12:00 UTSATT
26.09 Doncaster H Serie 12:00
03.10 Notts County B Serie 12:00
10.10 Rotherham H Serie 12:00
24.10 Burton B Serie 12:00
31.10 Accrington B YAC 12:00
07.11 Bradford H Serie 12:00
14.11 Salford H YAC 12:00
21.11 Mansfield B Serie 12:00
05.12 Huddersfield B Serie 12:00
12.12 Notts County H Serie 12:00
19.12 Scunthorpe B Serie 12:00
09.01 Mansfield H Serie 12:00
23.01 Huddersfield H Serie 12:00
30.01 Doncaster B Serie 12:00
13.02 Bradford B Serie 12:00
20.02 Lincoln H Serie 12:00
06.03 Rotherham B Serie 12:00
13.03 Burton H Serie 12:00

Troppen


Grimsby har i sommer signert Bilel Mohsni (bildet), Ira Jackson, Montel Gibson, George Williams, Danny Rose, Luke Spokes, Sean Scannell og Alhagi Touray Sisay.
Owura Edwards, Terry Taylor og Danny Preston har kommet inn på sesonglange lån.
Duncan Idehen, Joey Hope, Joe Starbuck og Cameron Painter er hentet opp fra juniorlaget.

Keepere
1. James McKeown (juni 2022)
13. Ollie Battersby (juni 2021)
23. Sam Russell (keepertrener – juni 2023)

Forsvar
2. Luke Hendrie (juni 2021)
3. Danny Preston (juni 2021 – lånt fra Forest)
5. Ludvig Öhman (juni 2021)
6. Luke Waterfall (juni 2021)
18. Bilel Mohsni (juni 2021)
25. Mattie Pollock (juni 2021)
28. Joey Hope (juni 2021)
29. Joe Starbuck (juni 2021)
32. Duncan Idehen (juni 2021)
35. Ben Grist (G16)
39. Ben Davies (assistent med spillerlisens)

Midtbane
4. Danny Rose (juni 2022)
8. Terry Taylor (juni 2021 – lånt fra Wolves)
10. George Williams (juni 2022 – opsjon til 2023)
14. Luke Spokes (juni 2022)
15. Harry Clifton (juni 2021)
22. Elliott Hewitt (juni 2021)
24. Jock Curran (juni 2021 – opsjon til 2022) – utleid til Spalding United til desember
30. Cameron Painter (juni 2021) – utleid til Spalding United til desember
31. Evan Khouri (junior)
34. Louis Boyd (G16)

Angrep
7. Matt Green (juni 2021)
9. James Hanson (juni 2021)
11. Sean Scannell (juni 2022)
12. Montel Gibson (juni 2023)
16. Ira Jackson (juni 2022 – opsjon til 2023)
17. Alhagi Touray Sisay (juni 2021 -opsjon til 2022)
19. Max Wright (juni 2022)
20. Owura Edwards (juni 2021 – lånt fra Bristol City)
21. James Tilley (juni 2021)
27. Harvey Tomlinson (junior)
33. Louis Adlard (junior)

Trenere og støtteapparat
Ian Holloway (manager, juni 2021, så rullende 6 mnd kontrakter)
Dave Moore (fysio – midlertidig ass. manager)
Greg Howard (fysisk trener)
Frank Howell (lege)


Juniorlaget 2020/21
Uoffisiell oversikt basert på hvem som har fått spilletid.

Patrick Boyes (keeper – 2. års)
Tom Jacobs (keeper opp fra ungdomsavdeling)
Adam Blakely (back – 2. års)
Ethan Scott (opp fra ungdomsavdeling)
Dominic Antoine
Harvey Drinkell (venstre back/kant – 2.års)
Josh Smaller (stopper – 2. års)
Jaz Groundry (midtbane – 2 års)
Ben Grist (opp fra ungdomsavdeling)
Jamie Branwell
Louis Boyd (opp fra ungdomsavdeling)
Owen Davy (sentral midtbane – 2. års)
Jamie Potts (sentral midtbane – 2. års)
Evan Khouri (sentral midtbane – 2. års)*
Louis Adlard (angriper – 2. års)
Aidan Walker (angriper – 2. års)
Callum Stratton
Harvey Tomlinson (opp fra ungdomsavdeling)
Edwin Essel (opp fra ungdomsavdeling)
Aaron Braithwaite (opp fra ungdomsavdeling)