Troppen


Klubben har i sommer signert Shaun Pearson (bildet), Joel Grant, Erico Sousa, Adam Crookes, Ryan Taylor, Michee Efete, Ben Fox, David Longe-King, Ryan Sears, Max Crocombe og John McAtee. Alex Hunt er lånt fra Wednesday til nyttår, Sebastian Revan er innleid fra Aston Villa ut sesongen. Will Bapaga er lånt fra Coventry ut sesongen. Ryley Towler er lånt fra Bristol City til 3. januar.
Spillerne uten nummer er uønsket og trener ikke lenger med førstelaget.

Keepere
1. James McKeown (juni 2022)
13. Ollie Battersby (juni 2022 – utleid til Belper Town frem til 11. oktober)
21. Max Crocombe (juni 2022)

Forsvar
2. Michee Efete (juni 2022 + opsjon)
3. Adam Crookes (juni 2022)
5. Shaun Pearson (juni 2023)
6. Luke Waterfall (juni 2022)
12. Ryan Sears (juni 2022 – opsjon +1 år)
16. David Longe-King (juni 2023)
17. Sebastian Revan (lånt fra Aston Villa ut sesongen)
22. Ryley Towler (lånt fra Bristol City til 3.1.22)
24. Jaz Goundry (juni 2022)
Duncan Idehen (juni 2022)

Midtbane
4. Ben Fox (juni 2022 – opsjon +1 år)
7. Will Bapaga (lånt fra Coventry ut sesongen)
8. Giles Coke (juni 2022)
15. Harry Clifton (juni 2022)
18. Erico Sousa (juni 2022)
23. Luke Spokes (juni 2022)
26. Alex Hunt (lånt fra Sheffield Wednesday ut året)
31. Evan Khouri (juni 2022)
Danny Rose (juni 2022)

Angrep
10. John McAtee (juni 2023)
11. Sean Scannell (juni 2022)
14. Lenell John-Lewis (juni 2022)
19. Max Wright (juni 2022)
20. Joel Grant (juni 2022 – opsjon til 2023)
29. Ryan Taylor (juni 2022)
33. Luis Adlard (juni 2022)
39. Edwin Essel (2 års)
Montel Gibson (juni 2023) – utlånt til Stourbridge til 01/22

Trenere og støtteapparat
Paul Hurst
(manager) (juni 2023)
Chris Doig
(ass manager) (juni 2023)
Sam Russell (keepertrener – juni 2023)
Ben Davies (førstelagstrener med spillerlisens)
Dave Moore (fysio)
Greg Howard (fysisk trener)
Kal Singh (videoanalyse)
Frank Howell (lege)


Juniorlaget 2021/22
Uoffisiell oversikt.

Tom Jacobs (2 års)
Mbugua Colin
«Mirason Bolton»
Sam Wilkinson
Ethan Scott (2 års)
Tom Zerboni (1 års)
Dominic Antoine (2 års)
George Sims (1 års)
Drinkell (1 års)
Brooklyn Dennis (1 års)
Declyn Dennis (1 års)
Wilden (1 års)
Hearn (1 års)
Lloyd (1 års)
Henry Moore
Will Hodgson (1 års)
Jamie Branwell (2 års)
Louis Boyd (1 års)
Callum Stratton (2 års)
Harvey Tomlinson (2 års)
Aaron Braithwaite (2 års)
Harry Milner (1 års)
Alexander Markham (1 års)
Harry Thorpe (1 års)

Terminlista

Hjemmekampen mot Southend har blitt valgt ut som TV-kamp. Alle seriekampene kan fritt høres på nettradio via BBC Radio Humberside.

*BT Sport

17/07 Cleethorpes B 4 1 Trening Fakta
17/07 Spalding Utd B 0 2 Lincs Cup Fakta
20/07 Mansfield Town B 1 0 Trening Fakta
24/07 Rotherham H 0 1 Trening Fakta
30/07 Hyde United B 0 2 Trening Fakta
03/08 Alfreton B 1 0 Trening Fakta
07/08 Boston B 1 0 Trening Fakta
13/08 Chesterfield B 1 2 Trening Fakta
28/08 Weymouth H 1 0 Serie R2 Fakta
31/08 Stockport B 0 0 Serie R3 Fakta
04/09 Barnet H 4 3 Serie R4 Fakta
11/09 Torquay B 3 1 Serie R5 Fakta
14/09 Wrexham H 3 1 Serie R6 Fakta
18/09 Eastleigh H 2 0 Serie R7 Fakta
25/09 Maidenhead B x x Serie R8 16:00
28/09 Bromley B x x Serie R1 20:45
02/10 Dover H x x Serie R9 16:00
05/10 Altrincham B x x Serie R10 20:45
09/10 Woking B x x Serie R11 16:00
23/10 Yeovil H x x Serie R12 16:00
26/10 Wealdstone B x x Serie R13 20:45
30/10 Notts Co H x x Serie R14 16:00
13/11 Aldershot B x x Serie R15 16:00
19/11 Southend* H x x Serie R16 20:45
23/11 Solihull Moors B x x Serie R17 20:45
27/11 Boreham Wood H x x Serie R18 16:00
04/12 Dagenham B x x Serie R19 16:00
11/12 Chesterfield H x x Serie R20 16:00
26/12 Halifax B x x Serie R21 13:30
28/12 King’s Lynn Town H x x Serie R22 16:00
02/01 Halifax H x x Serie R23 16:00
22/01 Bromley H x x Serie R24 16:00
25/01 Wrexham B x x Serie R25 20:45
29/01 Wealdstone H x x Serie R26 16:00
05/02 Notts Co B x x Serie R27 16:00
12/02 Aldershot H x x Serie R28 16:00
18/02 Southend B x x Serie R29 20:45
22/02 Altrincham H x x Serie R30 20:45
26/02 Dover B x x Serie R31 16:00
05/03 Woking H x x Serie R32 16:00
12/03 Yeovil B x x Serie R33 16:00
19/03 Boreham Wood B x x Serie R34 16:00
22/03 Solihull Moors H x x Serie R35 20:45
26/03 Dagenham H x x Serie R36 16:00
02/04 Chesterfield B x x Serie R37 16:00?
09/04 Weymouth B x x Serie R38 16:00
15/04 Stockport H x x Serie R39 16:00
18/04 King’s Lynn Town B x x Serie R40 16:00
23/04 Torquay H x x Serie R41 16:00
30/04 Barnet B x x Serie R42 16:00
07/05 Maidenhead H x x Serie R43 16:00
15/05 Eastleigh B x x Serie R44 16:00

 

Reservelaget
Reservelaget spiller i Central League.
15.09 Lincoln – Grimsby 15:00 (Central League Cup)
16.11 Rotherham – Grimsby 14:00 (Central League Cup)
05.01 Grimsby – Walsall 15:00 (Central League Cup)
02.02 Huddersfield – Grimsby 15:00 (Central League Cup)

Juniorlaget
14.07 Brigg Town A – Grimsby U18 4-3 (Trening)
17.07 Spalding A – Grimsby XI 2-0 (Lokal cup)
27.07 Norwich U18 – Grimsby U18 2-2 (Trening) Prøvespiller, Harvey Tomlinson
07.08.21 Grimsby – Mansfield 1-1 Edwin Essel
14.08.21 Doncaster – Grimsby 0-2 Jaz Goundry, Edwin Essel
21.08.21 Lincoln – Grimsby 2-2 Harvey Tomlinson, Callum Stratton (YAC)
28.08.21 Grimsby – Harrogate 2-1 Edwin Essel 2
02.09.21 Grimsby – Burton 2-0 Jaz Goundry, Callum Stratton
11.09.21 Rotherham – Grimsby 1-2
18.09.21 Grimsby – Scunthorpe 12:00
25.09.21 Grimsby – Scunthorpe 12:00 (YAC)
02.10.21 Lincoln – Grimsby 12:00
09.10.21 Rochdale – Grimsby 12:00 (YAC)
23.10.21 Huddersfield – Grimsby 12:00
30.10.21 Grimsby – Bradford 12:00
12.11.21 Burton – Grimsby 14:00
27.11.21 Grimsby – Doncaster 12:00
11.12.21 Harrogate – Grimsby 13:00
18.12.21 Grimsby – Rotherham 12:00
08.01.22 Mansfield – Grimsby 13:00
15.01.22 Scunthorpe – Grimsby 12:00
12.02.22 Lincoln – Grimsby 12:00
19.02.22 Grimsby – Huddersfield 12:00
12.03.22 Bradford – Grimsby 12:00