Sesongen 2018-19 på et brett

2018-19-sesongen er nå ferdigspilt.

*Bak stengte dører.
¤ B-preget

Samtlige seriekamper kan man se på iFollow.

07/07 Cleethorpes B 3 4 Trening Fakta
17/07 Sunderland H 0 1 Trening Fakta
18/07 Cleethorpes¤ B 2 3 Lincs Cup Fakta
20/07 Rotherham* B 1 3 Trening Fakta
23/07 Barton¤ B 3 4 Trening Fakta
24/07 Doncaster H 1 0 Trening Fakta
28/07 Gainsborough B 4 0 Trening Fakta
04/08 Forest GR H 1 4 Serie Fakta
11/08 Macclesfield B 2 0 Serie Fakta
14/08 Rochdale H 0 2 Carabao Fakta
18/08 Lincoln H 1 1 Serie Fakta
21/08 MK Dons B 1 1 Serie Fakta
25/08 Newport B 0 1 Serie Fakta
01/09 Yeovil H 0 1 Serie Fakta
04/09 Notts Co H 2 1 CT Fakta
08/09 Bury B 0 4 Serie Fakta
15/09 Oldham H 0 3 Serie Fakta
22/09 Stevenage B 0 1 Serie Fakta
29/09 Morecambe H 1 2 Serie Fakta
02/10 Carlisle B 1 0 Serie Fakta
06/10 Port Vale H 2 0 Serie Fakta
09/10 Doncaster B 0 2 CT Fakta
20/10 Exeter H 0 0 Serie Fakta
23/10 Colchester H 1 0 Serie Fakta
27/10 Crewe B 0 2 Serie Fakta
03/11 Cambridge B 0 1 Serie Fakta
06/11 Mansfield B 1 2 Serie Fakta
10/11 MK Dons H 3 1 FA Cup Fakta
13/11 Newcastle U21 H 2 3 CT Fakta
17/11 Crawley H 1 0 Serie Fakta
24/11 Northampton B 2 2 Serie Fakta
27/11 Tranmere H 5 2 Serie Fakta
02/12 Chesterfield B 2 0 FA Cup Fakta
08/12 Cheltenham B 1 2 Serie Fakta
15/12 Swindon H 2 1 Serie Fakta
22/12 Notts Co H 4 0 Serie Fakta
26/12 Port Vale B 1 0 Serie Fakta
29/12 Exeter B 2 1 Serie Fakta
01/01 Mansfield H 0 1 Serie Fakta
05/01 Crystal Palace B 0 1 FA Cup Fakta
12/01 Macclesfield H 0 2 Serie Fakta
19/01 Lincoln B 0 1 Serie Fakta
22/01 Forest GR B 0 3 Serie Fakta
26/01 MK Dons H 1 0 Serie Fakta
02/02 Newport H 3 0 Serie Fakta
09/02 Yeovil B 3 1 Serie Fakta
16/02 Cheltenham H 1 0 Serie Fakta
23/02 Swindon B 1 1 Serie Fakta
02/03 Cambridge H 0 2 Serie Fakta
09/03 Crawley B 1 2 Serie Fakta
12/03 Tranmere B 1 4 Serie Fakta
16/03 Northampton H 0 0 Serie Fakta
23/03 Bury H 0 0 Serie Fakta
30/03 Oldham B 0 2 Serie Fakta
06/04 Stevenage H 0 2 Serie Fakta
13/04 Morecambe B 1 1 Serie Fakta
19/04 Colchester B 0 1 Serie Fakta
22/04 Carlisle H 1 0 Serie Fakta
27/04 Notts Co B 1 2 Serie Fakta
04/05 Crewe H 2 0 Serie Fakta

 

Reservelaget
11.09 Doncaster (H) 2-3 Hendrie, Vernam
18.09 Wigan (B) 2-2 A Rose, Wright
16.10 Mansfield (B) 0-1
04.12 Notts Co (B) 2-2 Harry Cardwell, Mitch Rose
15.01 Port Vale (H) 1-3 Jordan Cook
05.02 Doncaster (B) 0-3
19.02 Wigan (H) 3-3 Kristian Dennis 3
05.03 Mansfield (H) 1-2 Charles Vernam
19.03 Morecambe (B) 1-2 Brandon McPherson
26.03 Rotherham (H) 1-3 Rumarn Burrell
02.04 Rotherham (B) 0-4
04.04 Morecambe (H) 0-1
16.04 Notts Co (H) 2-5 Jock Curran, Brandon Buckley
24.04 Port Vale (B) 0-3

Juniorlaget
18.08 Lincoln (B) 1-1 Kyle Richardson
01.09 Bradford (B) 3-0 Rumarn Burrell 2, Mattie Pollock
08.09 Hartlepool (H) 2-0 Kyle Richardson, Lennon Stead
15.09 Fleetwood (H) – YA cup 4-0 Rumarn Burrell 2, Brandon Buckley 2
29.09 Notts Co (H) 2-2 Rumarn Burrell, Luis Adlard
06.10 Mansfield (B) – YA cup 1-2 Rumarn Burrell
13.10 Rotherham (B) 2-2 Kyle Richardson, Joe Starbuck
20.10 Mansfield (H) 1-3 Luis Adlard
27.10 Rochdale (H) – YA cup 5-1 Emil Powles, Kyle Richardson, Mattie Pollock 2, Owen Davey
30.10 Mansfield (H) – FA Cup 2-3 Kyle Richardson, Tom Jamieson
03.11 Oldham (B) 1-1 Brandon Buckley
10.11 Chesterfield (B) 3-0 Emil Powles, Rumarn Burrell, Brandon Buckley
14.11 Burton (B) – YA cup 2-0 Mattie Pollock, Brandon McPherson
17.11 Burton (H) 3-0 Brandon Buckley, Rumarn Burrell, Kyle Richardson
24.11 Huddersfield (H) 3-1 Rumarn Burrell 2, Lennon Stead
01.12 Scunthorpe (H) 2-0 Rumarn Burrell, Conley Poynter
15.12 Doncaster (B) 2-2 Jock Curran, Kyle Richardson
19.12 Bradford C (H) YA cup QF NORD 1-0 Brandon Buckley
05.01 Hartlepool (B) 0-0
12.01 Bury (H) YA cup SF NORD 1-2 Kyle Richardson
19.01 Bradford (H) 2-0 Rumarn Burrell, Lennon Stead
26.01 Notts Co (B) 1-3 Conley Poynter
23.02 Mansfield (B) 2-1 Kyle Richardson, Brandon Buckleey
02.03 Rotherham (H) 5-2 Rumarn Burrell 2, Brandon Buckley, Kyle Richardson, selvmål
09.03 Scunthorpe (B) 1-0 Rumarn Burrell
15.03 Burton (B) 0-1
23.03 Chesterfield (H) 0-0
30.03 Doncaster (H) 0-3
13.04 Huddersfield (B) 5-1 Brandon McPherson 2, Luis Adlard 2, Jock Curran
27.04 Oldham (H) 1-0 Joe Starbuck
04.05 Lincoln (H) 1-0 Lennon Stead

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *