Terminlista


Klokkeslettene har vi satt til 16:00 på lørdager og 20:45 i midtuke, men sjekk opp mot fasiten her!
Grimsby skal spille kvartfinale i Lincolnshire Senior Cup hjemme mot Spalding United.

04/07 Grimsby Boro B 5 1 Trening Fakta
08/07 Cleethorpes B 2 1 Trening Fakta
15/07 Hull City H 1 2 Trening Fakta
18/07 Qatar SC N 0 1 Spania Fakta
21/07 Port Vale N 1 1 Spania Fakta
25/07 Lincoln H 2 0 Trening Fakta
26/07 Boston Utd B 2 3 Trening Fakta
29/07 Fleetwood B 0 1 Trening Fakta
05/08 Wimbledon H 0 0 Serie Fakta
08/08 Mansfield B 0 2 Carabao Cup Fakta
12/08 Notts Co B 2 3 Serie Fakta
15/08 Salford H 2 0 Serie Fakta
19/08 Mansfield H 1 1 Serie Fakta
26/08 Walsall B 1 1 Serie Fakta
29/08 Man City U21 H 2 2 EFL Trophy Fakta
02/09 Gillingham H 2 0 Serie Fakta
05/09 Barnsley B 0 2 EFL Trophy Fakta
09/09 Bradford B 1 1 Serie (TV) Fakta
16/09 Wrexham B 0 3 Serie Fakta
23/09 Crawley H X X Serie 16:00
30/09 Swindon B X X Serie 16:00
03/10 Barrow H X X Serie 20:45
07/10 Tranmere B X X Serie 16:00
10/10 Bradford H X X EFL Trophy 20:30
14/10 Accrington H X X Serie 16:00
21/10 Stockport B X X Serie 16:00
24/10 Colchester H X X Serie 20:45
28/10 Doncaster B X X Serie 16:00
04/11 TBA ? X X FA Cup 1r TBA
11/11 Morecambe H X X Serie 16:00
18/11 Forest GR B X X Serie 16:00
25/11 Sutton H X X Serie 16:00
28/11 MK Dons B X X Serie 20:45
09/12 Crewe H X X Serie 16:00
16/12 Newport B X X Serie 16:00
23/12 Harrogate H X X Serie 16:00
26/12 Mansfield B X X Serie 16:00
29/12 Salford B X X Serie 20:45
01/01 Walsall H X X Serie 16:00
06/01 Wimbledon B X X Serie 16:00
13/01 Notts Co H X X Serie 16:00
20/01 Harrogate B X X Serie 16:00
27/01 Tranmere H X X Serie 16:00
03/02 Accrington B X X Serie 16:00
10/02 Stockport H X X Serie 16:00
13/02 Colchester B X X Serie 20:45
17/02 Doncaster H X X Serie 16:00
24/02 Morecambe B X X Serie 16:00
02/03 Forest GR H X X Serie 16:00
09/03 Sutton B X X Serie 16:00
12/03 MK Dons H X X Serie 20:45
16/03 Gillingham B X X Serie 16:00
23/03 Wrexham H X X Serie 16:00
29/03 Barrow B X X Serie 16:00
01/04 Bradford H X X Serie 14:00
06/04 Newport H X X Serie 16:00
13/04 Crewe B X X Serie 16:00
20/04 Swindon H X X Serie 16:00
27/04 Crawley B X X Serie 16:00
19/05 TBC N X X Play Off-finale TBC

 
Kamper blir listet opp ovenfor når vi får tak i dem.

Juniorlag U18
Grimsbys juniorlag spiller i Youth Alliance League. De fleste kampene går på lørdager rundt 12:00 norsk tid. I tillegg kommer det en rekke cupkamper.

5/8 Millwall U18 – Grimsby 2-1 Trening (Italia)
Torino – Grimsby 2-2 Trening (Italia)
9/8 Atalanta U17 – Grimsby 0-1 Trening (Italia)
12/8 Sampdoria U18 – Grimsby 3-3 Trening (Italia)
17/8 Stockport – Grimsby 0-0 YA Cup
26/8 Grimsby – Burton 1-3 Serie | Finn Abraham
16/9 Notts Co – Grimsby 2-5 Serie | Grayson Giles 3, Charlie Clements, Jack Collins
23/9 Grimsby – Scunthorpe TBA Serie
30/9 Grimsby – Rotherham TBA Serie
6/10 Bradford – Grimsby TBA Serie
14/10 Lincoln – Grimsby TBA YA Cup
21/10 Lincoln – Grimsby TBA Serie
28/10 Grimsby – Hartlepool TBA Serie
4/11 Mansfield – Grimsby TBA Serie
11/11 Grimsby – Salford TBA YA Cup
18/11 Grimsby – Huddersfield TBA Serie
25/11 Doncaster – Grimsby TBA Serie
2/12 Harrogate – Grimsby TBA Serie
9/12 Grimsby – Wrexham TBA YA Cup
16/12 Grimsby – Doncaster TBA Serie
6/1 Scunthorpe – Grimsby TBA Serie
13/1 Grimsby – Bradford TBA Serie
19/1 Burton – Grimsby TBA Serie
3/2 Grimsby – Harrogate TBA Serie
10/2 Hartlepool – Grimsby TBA Serie
17/2 Grimsby – Mansfield TBA Serie
2/3 Rotherham – Grimsby TBA Serie
9/3 Grimsby – Lincoln TBA Serie
16/3 Grimsby – Notts Co TBA Serie
23/3 Huddersfield – Grimsby TBA Serie

Damelaget
3/9 Rotherham – Grimsby 1-0 Serie
10/9 Grimsby – Mansfield 1-0 Eden Pedersen Serie
17/9 Chesterfield – Grimsby 0-1 Serie
8/10 Grimsby – Basford United 15:00 Serie
29/10 Dunton & Broughton United – Grimsby 15:00 Serie
05/11 Grimsby – Lincoln United 15:00 Serie
12/11 Long Eaton United – Grimsby 15:00 Serie
3/12 Grimsby – Ilkeston Town 15:00 Serie
17/12 Grimsby – Anstey Nomads 15:00 Serie
14/1 Grimsby – Rotherham 15:00 Serie
21/1 Mansfield – Grimsby 15:00 Serie
28/1 Grimsby – Chesterfield 15:00 Serie
4/2 Basford United – Grimsby 15:00 Serie
11/2 Grimsby – Dunton & Broughton United 15:00 Serie
18/2 Lincoln United – Grimsby 15:00 Serie
25/2 Grimsby – Long Eaton United 15:00 Serie
3/3 Ilkeston Town – Grimsby 15:00 Serie
10/3 Anstey Nomads – Grimsby 15:00 Serie

Troppen


Inngående: Danny Rose (Stevenage), Toby Mullarkey (Rochdale), Donovan Wilson (Sutton), Abo Eisa (Bradford), Charles Vernam (Lincoln), Harvey Cartwright (Hull – lån), Harvey Rodgers (Accrington), Rekeil Pyke (Shrewsbury), Kamil Conteh (Middlesbrough), Jake Eastwood (Sheffield United), Arthur Gnahoua (Morecambe), Jamie Andrews (WBA – sesonglangt lån), Callum Ainley (fri agent – tidl. Crewe)
Utgående: Max Crocombe (takket nei til kontrakttilbud), Danilo Orsi (solgt til Crawley)

Keepere
1. Harvey Cartwright (lån ut sesongen fra Hull)
12. Jake Eastwood (juni 2025)

Forsvar
2. Michee Efete (juni 2024)
3. Anthony Glennon (juni 2024)
5. Harvey Rodgers (juni 2026)
6. Luke Waterfall (juni 2024)
22. Danny Amos (juni 2024)
28. Toby Mullarkey (juni 2025)
31. Niall Maher (juni 2024)
38. Jamie Bramwell (juni 2024)

Midtbane
4. Kieran Green (juni 2024+opsjon til 2025)
8. Gavan Holohan (juni 2024)
10. Charles Vernam (juni 2026)
11. Otis Khan (juni 2024)
15. Harry Clifton (juni 2024)
19. Jamie Andrews (juni 2024) – på lån fra WBA
29. Alex Hunt (juni 2025)
30. Evan Khouri (juni 2024)
34. Aaron Braithwaite (juni 2024) – utlånt til Stafford Rangers til januar
37. Harvey Tomlinson (juni 2024) – utlånt til Grimsby Borough til januar
42. Kamil Conteh (juni 2026)

Angrep
7. Abo Eisa (juni 2024)
9. Rekeil Pyke (juni 2025)
14. Arthur Gnahoua (juni 2024)
16. Callum Ainley (juni 2024)
25. Donovan Wilson (juni 2025)
32. Danny Rose (juni 2025)
35. Cameron Gardner (juni 2026)
39. Edwin Essel (juni 2024) – utleid til Guiseley frem til 18/09

Trenere og støtteapparat
Paul Hurst
(manager) (rullende kontrakt som forlenges hver 6 mnd)
Chris Doig
(ass manager) (rullende kontrakt som forlenges hver 6 mnd)
Ben Davies (førstelagstrener)
Steve Croudson (keepertrener)
Dave Moore (fysio)
Joe Hutchinson (spillerrekruttering)
Shaun Pearson (speider)
Greg Howard (fysisk trener)
Mason Cook (analysesjef)
Frank Howell (lege)

Juniorspillere
Ingen tropp annonsert, men disse har figurert i diverse lagoppstillinger:

Finn Abraham
Finley Axcell
Seb Auton/Anton
Jaxon Blankley
Billy Bradley
Henry Brown
Shakeel Brown
Charlie Clements
Jack Collins
Harvey Cribb
Finley Fletcher
Alfie Foy
Cameron Gardner* – proffkontrakt
Grayson Giles
Will Mitchell
Fortune Onoh
Tom Ronaldson
Harry Shipstone
Callum Storr
Cameron Walsh