Terminlista


Terminlista for serien er nå klar. Sjekk alltid opp mot kilden her! Samtlige EFL Trophy- og seriekamper kan man se på iFollow, iallefall så lenge ingen TV-kanaler har kjøpt rettighetene.

¤ Kampen ble spilt bak lukkede dører over 4×30 minutter.
# Reservepreget

06/07 Cleethorpes B 8 0 Trening Fakta
09/07 Grantham B 3 1 Trening Fakta
11/07 Boston Utd B 1 2 Trening Fakta
16/07 Hull City ¤ B 0 3 Trening Fakta
18/07 Gainsborough# B 0 2 Lincs Cup Fakta
20/07 Doncaster H 1 0 Trening Fakta
23/07 Scarborough# B 2 1 Trening Fakta
27/07 Peterborough H 0 2 Trening Fakta
03/08 Morecambe B 2 0 Serie Fakta
10/08 Bradford H 1 1 Serie Fakta
13/08 Doncaster R H 1 0 LC R1 Fakta
17/08 Forest GR B 0 1 Serie Fakta
20/08 Colchester H 2 2 Serie Fakta
24/08 Port Vale H x x Serie 16:00
27/08 Macclesfield H x x LC R2 20:45
31/08 Walsall B x x Serie 16:00
03/09 Scunthorpe H x x EFL Tr 20:45
07/09 Crewe H x x Serie 16:00
14/09 Oldham B x x Serie 16:00
17/09 Salford B x x Serie 20:45
21/09 Macclesfield H x x Serie 16:00
28/09 Exeter B x x Serie 16:00
05/10 Mansfield H x x Serie 16:00
08/10 Sunderland B x x EFL Tr 20:45
12/10 Stevenage B x x Serie 16:00
19/10 Leyton Orient H x x Serie 16:00
22/10 Cambridge B x x Serie 20:45
26/10 Cheltenham H x x Serie 16:00
29/10 Leicester B H x x EFL Tr 20:45
02/11 Plymouth B x x Serie 16:00
09/11 ? ? x x FAC R1 16:00
16/11 Newport H x x Serie 16:00
23/11 Northampton B x x Serie 16:00
30/11 ? ? x x FAC R2 16:00
07/12 Swindon H x x Serie 16:00
14/12 Carlisle B x x Serie 16:00
21/12 Scunthorpe H x x Serie 14:00
26/12 Macclesfield B x x Serie 16:00
29/12 Crawley H x x Serie 16:00
01/01 Salford H x x Serie 16:00
04/01 Mansfield B x x Serie 16:00
04/01 ? ? x x FAC R3 16:00
11/01 Leyton Orient B x x Serie 16:00
18/01 Exeter H x x Serie 16:00
25/01 Crawley B x x Serie 16:00
28/01 Stevenage H x x Serie 20:45
01/02 Forest GR H x x Serie 16:00
08/02 Bradford B x x Serie 16:00
11/02 Colchester B x x Serie 20:45
15/02 Morecambe H x x Serie 16:00
22/02 Swindon B x x Serie 16:00
29/02 Northampton H x x Serie 16:00
07/03 Scunthorpe B x x Serie 14:00
14/03 Carlisle H x x Serie 16:00
17/03 Cambridge H x x Serie 20:45
21/03 Cheltenham B x x Serie 16:00
28/03 Plymouth H x x Serie 16:00
04/04 Newport B x x Serie 16:00
10/04 Port Vale B x x Serie 16:00
13/04 Walsall H x x Serie 16:00
18/04 Crewe B x x Serie 16:00
25/04 Oldham H x x Serie 16:00

 

Reservelaget
Central League – North East
10/09 Rotherham (B) 15:00
24/09 Doncaster (B) 15:00
15/10 Scunthorpe (H) 15:00
19/11 Walsall (H) 15:00
10/12 Mansfield (B) 15:00
07/01 Rotherham (H) 15:00
21/01 Doncaster (H) 15:00
04/02 Scunthorpe (B) 20:00
03/03 Walsall (B) 15:00
31/03 Mansfield (H) 15:00

Juniorlaget
Grimsby spiller i EFL North East Youth Alliance League.

11/07 Brigg Town SR (B -Friendly) 3-1 Joe Starbuck 2, prøvespiller
13/07 Hull U18 (B – Friendly) 4-2 Luis Adlard, Cameron Painter, Brandon McPherson, Joe Starbuck
23/07 Barton SR (B – Friendly) 1-2
27/07 Norwich U18 (H – Friendly) 0-0
03/08 Doncaster U18 (B) 1-4 Lennon Stead
10/08 Bradford (H) 2-1 Cameron Painter, Lennon Stead
17/08 Burton (B) 0-2
31/08 Scunthorpe (H) 12:00
07/09 Chesterfield (B) 12:00
21/09 Lincoln (H) 12:00
28/09 Mansfield (B) 12:00
12/10 Notts Co (H) 12:00
19/10 Huddersfield (B) 12:30
16/11 Rotherham (H) 12:00
23/11 Chesterfield (H) 12:00
30/11 Scunthorpe (B) 12:00
14/12 Mansfield (H) 13:00
04/01 Lincoln (B) 12:00
18/01 Hudderfield (H) 12:30
25/01 Notts Co (B) 12:00
08/02 Rotherham (B) 12:00
29/02 Doncaster (H) 12:00
07/03 Bradford (B) 12:00
14/03 Burton (H) 13:00

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *