Terminlista


Cupomkampen mot Newport TV-sendes nå iallefall på BBC Wales. Vinneren her får en ny TV-kamp da møtet med Maldon & Tiptree sendes på BBC2.
Hjemmekampen mot Cheltenham har nå blitt rearrangert til tirsdag 26. november, skulle ingen av lagene nå 2. runde av FA cupen vil man spille kampen på lørdag 30. november.

Sjekk alltid opp mot kilden her!

¤ Kampen ble spilt bak lukkede dører over 4×30 minutter.
# Reservepreget

06/07 Cleethorpes B 8 0 Trening Fakta
09/07 Grantham B 3 1 Trening Fakta
11/07 Boston Utd B 1 2 Trening Fakta
16/07 Hull City ¤ B 0 3 Trening Fakta
18/07 Gainsborough# B 0 2 Lincs Cup Fakta
20/07 Doncaster H 1 0 Trening Fakta
23/07 Scarborough# B 2 1 Trening Fakta
27/07 Peterborough H 0 2 Trening Fakta
03/08 Morecambe B 2 0 Serie Fakta
10/08 Bradford H 1 1 Serie Fakta
13/08 Doncaster R H 1 0 LC R1 Fakta
17/08 Forest GR B 0 1 Serie Fakta
20/08 Colchester H 2 2 Serie Fakta
24/08 Port Vale H 5 2 Serie Fakta
27/08 Macclesfield H x x LC R2 Avbrutt
31/08 Walsall B 3 1 Serie Fakta
03/09 Scunthorpe H 1 2 EFL Tr Fakta
07/09 Crewe H 0 2 Serie Fakta
10/09 Macclesfield H 5 4 LC R2 Fakta
14/09 Oldham B 2 2 Serie Fakta
17/09 Salford B 0 1 Serie Fakta
21/09 Macclesfield H 1 0 Serie Fakta
25/09 Chelsea B 1 7 LC R3 Fakta
28/09 Exeter B 3 1 Serie Fakta
05/10 Mansfield H 0 1 Serie Fakta
08/10 Sunderland B 2 3 EFL Tr Fakta
12/10 Stevenage B 1 2 Serie Fakta
19/10 Leyton Orient H 0 4 Serie Fakta
22/10 Cambridge B 0 0 Serie Fakta
29/10 Leicester B H 1 2 EFL Tr Fakta
02/11 Plymouth B x x Serie Uts
09/11 Newport H 1 1 FAC R1 Fakta
16/11 Newport H x x Serie Uts
19/11 Newport B 0 2 FAC omk Fakta
23/11 Northampton B 0 2 Serie Fakta
26/11 Cheltenham H 0 0 Serie Fakta
07/12 Swindon H 0 3 Serie Fakta
14/12 Carlisle B x x Serie 16:00
21/12 Scunthorpe H x x Serie 14:00
26/12 Macclesfield B x x Serie 16:00
29/12 Crawley H x x Serie 16:00
01/01 Salford H x x Serie 16:00
04/01 Mansfield B x x Serie 16:00
11/01 Leyton Orient B x x Serie 16:00
18/01 Exeter H x x Serie 16:00
25/01 Crawley B x x Serie 16:00
28/01 Stevenage H x x Serie 20:45
01/02 Forest GR H x x Serie 16:00
08/02 Bradford B x x Serie 16:00
11/02 Colchester B x x Serie 20:45
15/02 Morecambe H x x Serie 16:00
22/02 Swindon B x x Serie 16:00
29/02 Northampton H x x Serie 16:00
07/03 Scunthorpe B x x Serie 14:00
14/03 Carlisle H x x Serie 16:00
17/03 Cambridge H x x Serie 20:45
21/03 Cheltenham B x x Serie 16:00
28/03 Plymouth H x x Serie 16:00
04/04 Newport B x x Serie 16:00
10/04 Port Vale B x x Serie 16:00
13/04 Walsall H x x Serie 16:00
18/04 Crewe B x x Serie 16:00
25/04 Oldham H x x Serie 16:00

 

Reservelaget
Central League – North East
15/10 Scunthorpe (H) 15:00 UTS
05/11 Rotherham (B) 1-2 Brandon Buckley
19/11 Walsall (H) 1-1 Lennon Stead
03/12 Doncaster (B) 3-2 Lennon Stead 2, Ludvig Öhman
10/12 Mansfield (B) 15:00
07/01 Rotherham (H) 15:00
04/02 Scunthorpe (B) 20:00
03/03 Walsall (B) 15:00
10/03 Doncaster (H) 14:00
31/03 Mansfield (H) 15:00

Juniorlaget
Grimsby spiller i EFL North East Youth Alliance League.

11/07 Brigg Town SR (B -Friendly) 3-1 Joe Starbuck 2, prøvespiller
13/07 Hull U18 (B – Friendly) 4-2 Luis Adlard, Cameron Painter, Brandon McPherson, Joe Starbuck
23/07 Barton SR (B – Friendly) 1-2
27/07 Norwich U18 (H – Friendly) 0-0
03/08 Doncaster U18 (B) 1-4 Lennon Stead
10/08 Bradford (H) 2-1 Cameron Painter, Lennon Stead
17/08 Burton (B) 0-2
24/08 Chesterfield (H – YAC) 3-0 McPherson, Drinkell, Adlard
31/08 Scunthorpe (H) 1-0 Joe Starbuck
07/09 Chesterfield (B) 1-1 Lennon Stead
13/09 Scunthorpe (B – YAC) 0-2
21/09 Lincoln (H) 0-1
28/09 Mansfield (B) 1-2 Joe Starbuck
12/10 Notts Co (H) 1-4 Brandon McPherson
19/10 Huddersfield (B) 1-2 Brandon McPherson
23/10 Salford (B -YAC) 2-1 Lennon Stead, Lewis Derrick
01/11 Rugby  Town (H – FA Youth Cup) 1-0 Luis Adlard
13/11 Crewe  (B – FA Youth Cup) 0-2 EEO
16/11 Rotherham (H) 12:00 Uts
30/11 Scunthorpe (B) 12:00 Uts
30/11  Walsall (H – YAC) 2-1 Evan Khouri, Ayodeji Owoeye
07/12 Chesterfield (H) 5-3 Evan Khouri ++++
14/12 Mansfield (H) 13:00
04/01 Lincoln (B) 12:00
18/01 Hudderfield (H) 12:30
25/01 Notts Co (B) 12:00
08/02 Rotherham (B) 12:00
29/02 Doncaster (H) 12:00
07/03 Bradford (B) 12:00
14/03 Burton (H) 13:00


Damelaget

Spiller i Lincolnshire County Women’s League – tabell her! Hjemmekampene spilles på Oasis Academy Wintringham.
LWLC = Lincolnshire Womens League Cup

08/09 Appleby Frodingham (H) 4-2 Sophie Bartrup, Ellie Wilson 2, Aliasha Dejonge
29/09 Barton United (H) 6-3 Libbi Wright 2, Sophie Bartup, Ellie Wilson, Alisha Dejorge, Bethany Wharton (Blundell Park)
06/10 Barton United (B – LWLC) 14-1 Wharton 3, Wilson 2, Robinson 2, Kershaw, Dejonge, Wells, Bartrup +++
13/10 Louth Old Boys (B) 8-0 Chloe Wilkinson, Becky Taylor, Ellie Wilson 2, Alisha Dejonge, Libbi Wright, Laura Robinson 2
20/10 Louth Old Boys (H) 15:00 UTS
03/11 Lincoln Moorlands-Railway (B) 15:00 UTS
10/11 Appleby Frodingham (H – LWLC) 15:00
17/11 Louth Old Boys (H – LWLC) 8-0 Bartrup 2, Taylor 2, Wilson, Wharton, Dejonge 2
24/11 HBW United (H) 6-0 Becky Taylor, Libbi Wright 2, Ellie Wilson 2, Beth Wharton
01/12 Barton Utd (H – LWLC) 15:00
26/01 Appleby Frodingham (B- LWLC) 15:00
02/02 Barton United (B) 15:00
08/03 Lincoln Moorlands-Railway (H) 15:00
15/03 HBW United (B) 15:00

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *