Terminlista


Hjemmekampen mot Newport har fått ny dato, kampen spilles 25. februar. Kampen skulle ha blitt spilt i høst, men ble avlyst grunnet landslagsoppdag hos Newport.
Bortekampen mot Plymouth har nå blitt re-arrangert til 3. mars.

Sjekk alltid opp mot kilden her!

¤ Kampen ble spilt bak lukkede dører over 4×30 minutter.
# Reservepreget

06/07 Cleethorpes B 8 0 Trening Fakta
09/07 Grantham B 3 1 Trening Fakta
11/07 Boston Utd B 1 2 Trening Fakta
16/07 Hull City ¤ B 0 3 Trening Fakta
18/07 Gainsborough# B 0 2 Lincs Cup Fakta
20/07 Doncaster H 1 0 Trening Fakta
23/07 Scarborough# B 2 1 Trening Fakta
27/07 Peterborough H 0 2 Trening Fakta
03/08 Morecambe B 2 0 Serie Fakta
10/08 Bradford H 1 1 Serie Fakta
13/08 Doncaster R H 1 0 LC R1 Fakta
17/08 Forest GR B 0 1 Serie Fakta
20/08 Colchester H 2 2 Serie Fakta
24/08 Port Vale H 5 2 Serie Fakta
27/08 Macclesfield H x x LC R2 Avbrutt
31/08 Walsall B 3 1 Serie Fakta
03/09 Scunthorpe H 1 2 EFL Tr Fakta
07/09 Crewe H 0 2 Serie Fakta
10/09 Macclesfield H 5 4 LC R2 Fakta
14/09 Oldham B 2 2 Serie Fakta
17/09 Salford B 0 1 Serie Fakta
21/09 Macclesfield H 1 0 Serie Fakta
25/09 Chelsea B 1 7 LC R3 Fakta
28/09 Exeter B 3 1 Serie Fakta
05/10 Mansfield H 0 1 Serie Fakta
08/10 Sunderland B 2 3 EFL Tr Fakta
12/10 Stevenage B 1 2 Serie Fakta
19/10 Leyton Orient H 0 4 Serie Fakta
22/10 Cambridge B 0 0 Serie Fakta
29/10 Leicester B H 1 2 EFL Tr Fakta
09/11 Newport H 1 1 FAC R1 Fakta
19/11 Newport B 0 2 FAC omk Fakta
23/11 Northampton B 0 2 Serie Fakta
26/11 Cheltenham H 0 0 Serie Fakta
07/12 Swindon H 0 3 Serie Fakta
14/12 Carlisle B 0 0 Serie Fakta
21/12 Scunthorpe H 0 1 Serie Fakta
26/12 Macclesfield B 1 1 Serie Fakta
29/12 Crawley H 1 1 Serie Fakta
01/01 Salford H 1 0 Serie Fakta
04/01 Mansfield B 1 0 Serie Fakta
11/01 Leyton Orient B 1 1 Serie Fakta
18/01 Exeter H 0 1 Serie Fakta
25/01 Crawley B x x Serie 16:00
28/01 Stevenage H x x Serie 20:45
01/02 Forest GR H x x Serie 16:00
08/02 Bradford B x x Serie 16:00
11/02 Colchester B x x Serie 20:45
15/02 Morecambe H x x Serie 16:00
22/02 Swindon B x x Serie 16:00
25/02 Newport H x x Serie 20:45
29/02 Northampton H x x Serie 16:00
02/02 Plymouth B x x Serie 20:45
07/03 Scunthorpe B x x Serie 14:00
14/03 Carlisle H x x Serie 16:00
17/03 Cambridge H x x Serie 20:45
21/03 Cheltenham B x x Serie 16:00
28/03 Plymouth H x x Serie 16:00
04/04 Newport B x x Serie 16:00
10/04 Port Vale B x x Serie 16:00
13/04 Walsall H x x Serie 16:00
18/04 Crewe B x x Serie 16:00
25/04 Oldham H x x Serie 16:00

 

Reservelaget
Central League – North East
15/10 Scunthorpe (H) 15:00 UTS
05/11 Rotherham (B) 1-2 Brandon Buckley
19/11 Walsall (H) 1-1 Lennon Stead
03/12 Doncaster (B) 3-2 Lennon Stead 2, Ludvig Öhman
10/12 Mansfield (B) 15:00
07/01 Rotherham (H) 1-0 Joe Starbuck
04/02 Scunthorpe (B) 20:00
03/03 Walsall (B) 15:00
10/03 Doncaster (H) 14:00
31/03 Mansfield (H) 15:00

Juniorlaget
Grimsby spiller i EFL North East Youth Alliance League.

11/07 Brigg Town SR (B -Friendly) 3-1 Joe Starbuck 2, prøvespiller
13/07 Hull U18 (B – Friendly) 4-2 Luis Adlard, Cameron Painter, Brandon McPherson, Joe Starbuck
23/07 Barton SR (B – Friendly) 1-2
27/07 Norwich U18 (H – Friendly) 0-0
03/08 Doncaster U18 (B) 1-4 Lennon Stead
10/08 Bradford (H) 2-1 Cameron Painter, Lennon Stead
17/08 Burton (B) 0-2
24/08 Chesterfield (H – YAC) 3-0 McPherson, Drinkell, Adlard
31/08 Scunthorpe (H) 1-0 Joe Starbuck
07/09 Chesterfield (B) 1-1 Lennon Stead
13/09 Scunthorpe (B – YAC) 0-2
21/09 Lincoln (H) 0-1
28/09 Mansfield (B) 1-2 Joe Starbuck
12/10 Notts Co (H) 1-4 Brandon McPherson
19/10 Huddersfield (B) 1-2 Brandon McPherson
23/10 Salford (B -YAC) 2-1 Lennon Stead, Lewis Derrick
01/11 Rugby  Town (H – FA Youth Cup) 1-0 Luis Adlard
13/11 Crewe  (B – FA Youth Cup) 0-2 EEO
16/11 Rotherham (H) 12:00 Uts
30/11 Scunthorpe (B) 12:00 Uts
30/11  Walsall (H – YAC) 2-1 Evan Khouri, Ayodeji Owoeye
07/12 Chesterfield (H) 5-3 Evan Khouri, Lennon Stead 2, Joe Starbuck, Brandon McPherson
14/12 Mansfield (H) 13:00
04/01 Lincoln (B) 12:00 2-2 Luis Adlard
10/01 Fleetwood (B – YAC QF) 1-2
18/01 Hudderfield (H) 2-0 Evan Khouri, ?
25/01 Notts Co (B) 12:00
08/02 Rotherham (B) 12:00
29/02 Doncaster (H) 12:00
07/03 Bradford (B) 12:00
14/03 Burton (H) 13:00


Damelaget

Spiller i Lincolnshire County Women’s League – tabell her! Hjemmekampene spilles på Oasis Academy Wintringham.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *