Terminlisten

Etter ønske fra politiet har avspark i både hjemme- og bortekampen mot Mansfield blitt flyttet til klokken 14:00.

Det samme gjelder hjemmekampen mot Lincoln 30. september.

Kampene mot Bideford og Tavistock inngår i en fire dager lang treningsleir nede i Devon.

04/07 Cleethorpes B X X Trening 20:00
06/07 Grimsby Bor. B X X Trening 20:00
11/07 Stamford B X X Linc. Cup 20:30
15/07 Barnsley H X X Trening 13:30
18/07 Bideford B X X Trening 20:30
20/07 Tavistock B X X Trening 20:30
22/07 Boston Utd B X X Trening 16:00
25/07 Blackburn H X X Trening 20:30
27/07 Winterton B X X (B-preget) 20:30
29/07 Wigan H X X Trening 16:00
05/08 Chesterfield B X X Serie 16:00
08/08 Derby H X X Carabao 20:45
12/08 Coventry H X X Serie 16:00
19/08 Stevenage B X X Serie 16:00
26/08 Wycombe H X X Serie 16:00
28/08* 1. runde ? X X Checkatrade TBA
02/09 Crewe H X X Serie 16:00
09/09 Mansfield B X X Serie 14:00
12/09 Accrington B X X Serie 20:45
16/09 Yeovil H X X Serie 16:00
23/09 Newport B X X Serie 16:00
26/09 Colchester H X X Serie 20:45
30/09 Lincoln H X X Serie 14:00
07/10 Port Vale B X X Serie 16:00
14/10 Crawley H X X Serie 16:00
17/10 Cheltenham B X X Serie 16:00
21/10 Morecambe B X X Serie 16:00
28/10 Cambridge H X X Serie 16:00
11/11 Exeter B X X Serie 16:00
18/11 Carlisle H X X Serie 16:00
21/11 Swindon H X X Serie 20:45
25/11 Barnet B X X Serie 16:00
09/12 Forest Green R H X X Serie 16:00
16/12 Notts Co B X X Serie 16:00
23/12 Luton B X X Serie 16:00
26/12 Mansfield H X X Serie 14:00
30/12 Accrington H X X Serie 16:00
01/01 Crewe B X X Serie 16:00
06/01 Yeovil B X X Serie 16:00
13/01 Newport H X X Serie 16:00
20/01 Colchester B X X Serie 16:00
27/01 Luton H X X Serie 16:00
03/02 Cheltenham H X X Serie 16:00
10/02 Crawley B X X Serie 16:00
13/02 Morecambe H X X Serie 20:45
17/02 Cambridge B X X Serie 16:00
24/02 Exeter H X X Serie 16:00
03/03 Carlisle B X X Serie 16:00
10/03 Port Vale H X X Serie 16:00
17/03 Lincoln B X X Serie 16:00
24/03 Coventry B X X Serie 16:00
31/03 Stevenage H X X Serie 16:00
02/04 Wycombe B X X Serie 16:00
07/04 Chesterfield H X X Serie 16:00
14/04 Barnet H X X Serie 16:00
21/04 Swindon B X X Serie 16:00
28/04 Notts Co H X X Serie 16:00
05/05 Forest Green R B X X Serie 16:00

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *