Terminlista

Kampen mot Bromley blir TV-kamp på BT Sport. Alle seriekampene kan fritt høres på nettradio via BBC Radio Humberside.

Treningskampen mot Alfreton kan streames her!

Hold også av søndag 15. august da det blir showkamp med gamle legender i regi av Broadley FC som samler inn penger til kreftsaken.
Grimsby vil også delta i FA Cup og FA Trophy, man røyk ut av Lincolnshire Senior Cup med et ungt lag.

Play Off starter 25. mai og skal være ferdigspilt til 5. juni.

*BT Sport

17/07 Cleethorpes B 4 1 Trening Fakta
17/07 Spalding Utd B 0 2 Lincs Cup Fakta
20/07 Mansfield Town B 1 0 Trening Fakta
24/07 Rotherham H 0 1 Trening Fakta
30/07 Hyde United B 0 2 Trening Fakta
03/08 Alfreton B x x Trening 20:45
04/08 Burnley U23 B x x Trening 14:00
07/08 Boston B x x Trening 16:00
13/08 Chesterfield B x x Trening 16:00
21/08 Bromley B x x Serie R1 18:20*
28/08 Weymouth H x x Serie R2 16:00
31/08 Stockport B x x Serie R3 20:45
04/09 Barnet H x x Serie R4 16:00
11/09 Torquay B x x Serie R5 16:00
14/09 Wrexham H x x Serie R6 20:45
18/09 Eastleigh H x x Serie R7 16:00
25/09 Maidenhead B x x Serie R8 16:00
02/10 Dover H x x Serie R9 16:00
05/10 Altrincham B x x Serie R10 20:45
09/10 Woking B x x Serie R11 16:00
23/10 Yeovil H x x Serie R12 16:00
26/10 Wealdstone B x x Serie R13 20:45
30/10 Notts Co H x x Serie R14 16:00
13/11 Aldershot B x x Serie R15 16:00
19/11 Southend H x x Serie R16 20:45
23/11 Solihull Moors B x x Serie R17 20:45
27/11 Boreham Wood H x x Serie R18 16:00
04/12 Dagenham B x x Serie R19 16:00
11/12 Chesterfield H x x Serie R20 16:00
26/12 Halifax B x x Serie R21 16:00
28/12 King’s Lynn Town H x x Serie R22 16:00
02/01 Halifax H x x Serie R23 16:00
22/01 Bromley H x x Serie R24 16:00
25/01 Wrexham B x x Serie R25 20:45
29/01 Wealdstone H x x Serie R26 16:00
05/02 Notts Co B x x Serie R27 16:00
12/02 Aldershot H x x Serie R28 16:00
18/02 Southend B x x Serie R29 20:45
22/02 Altrincham H x x Serie R30 20:45
26/02 Dover B x x Serie R31 16:00
05/03 Woking H x x Serie R32 16:00
12/03 Yeovil B x x Serie R33 16:00
19/03 Boreham Wood B x x Serie R34 16:00
22/03 Solihull Moors H x x Serie R35 20:45
26/03 Dagenham H x x Serie R36 16:00
02/04 Chesterfield B x x Serie R37 16:00
09/04 Weymouth B x x Serie R38 16:00
15/04 Stockport H x x Serie R39 16:00
18/04 King’s Lynn Town B x x Serie R40 16:00
23/04 Torquay H x x Serie R41 16:00
30/04 Barnet B x x Serie R42 16:00
07/05 Maidenhead H x x Serie R43 16:00
15/05 Eastleigh B x x Serie R44 16:00

 

Reservelaget
Reservelaget spiller i Central League.

Juniorlaget
14.07 Brigg Town A – Grimsby U18 4-3 (Trening)
17.07 Spalding A – Grimsby XI 2-0 (Lokal cup)
27.07 Norwich U18 – Grimsby U18 2-2 (Trening) Prøvespiller, Harvey Tomlinson

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *