Terminlista


Klokkeslettene har vi satt til 16:00 på lørdager og 20:45 i midtuke, men sjekk opp mot fasiten her!

04/07 Grimsby Boro B 5 1 Trening Fakta
08/07 Cleethorpes B 2 1 Trening Fakta
15/07 Hull City H 1 2 Trening Fakta
18/07 Qatar SC N 0 1 Spania Fakta
21/07 Port Vale N 1 1 Spania Fakta
25/07 Lincoln H 2 0 Trening Fakta
26/07 Boston Utd B 2 3 Trening Fakta
29/07 Fleetwood B 0 1 Trening Fakta
05/08 Wimbledon H 0 0 Serie Fakta
08/08 Mansfield B 0 2 Carabao Cup Fakta
12/08 Notts Co B 2 3 Serie Fakta
15/08 Salford H 2 0 Serie Fakta
19/08 Mansfield H 1 1 Serie Fakta
26/08 Walsall B 1 1 Serie Fakta
29/08 Man City U21 H 2 2 EFL Trophy Fakta
02/09 Gillingham H 2 0 Serie Fakta
05/09 Barnsley B 0 2 EFL Trophy Fakta
09/09 Bradford B 1 1 Serie (TV) Fakta
16/09 Wrexham B 0 3 Serie Fakta
23/09 Crawley H 2 3 Serie Fakta
30/09 Swindon B 1 2 Serie Fakta
03/10 Barrow H 2 1 Serie Fakta
07/10 Tranmere B 2 2 Serie Fakta
10/10 Bradford H 1 2 EFL Trophy Fakta
14/10 Accrington H 0 2 Serie Fakta
21/10 Stockport B 2 3 Serie Fakta
24/10 Colchester H 2 3 Serie Fakta
28/10 Doncaster B 0 1 Serie Fakta
05/11 Slough B 1 1 FA Cup 1r (TV) Fakta
11/11 Morecambe H 3 2 Serie Fakta
14/11 Slough H 7 2 FA Cup omkamp Fakta
18/11 Forest GR B 2 2 Serie Fakta
25/11 Sutton H 1 1 Serie Fakta
28/11 MK Dons B 1 1 Serie Fakta
02/12 Oxford B 0 2 FA Cup Fakta
09/12 Crewe H 2 1 Serie Fakta
16/12 Newport B 1 1 Serie Fakta
19/12 Spalding B 3 3 Lokal cup (5-3 e.s.s) Fakta
23/12 Harrogate H 1 2 Serie Fakta
26/12 Mansfield B 0 2 Serie Fakta
29/12 Salford B 3 0 Serie Fakta
01/01 Walsall H 1 6 Serie Fakta
13/01 Notts Co H 5 5 Serie Fakta
27/01 Tranmere H 1 2 Serie Fakta
03/02 Accrington B 0 0 Serie Fakta
10/02 Stockport H 1 3 Serie Fakta
17/02 Doncaster H 1 5 Serie Fakta
24/02 Morecambe B 1 1 Serie Fakta
02/03 Forest GR H 1 0 Serie Fakta
05/03 Wimbledon B 0 0 Serie Fakta
09/03 Sutton B 1 1 Serie Fakta
12/03 MK Dons H 1 0 Serie Fakta
16/03 Gillingham B 1 1 Serie Fakta
23/03 Wrexham H 1 3 Serie Fakta
29/03 Barrow B 1 3 Serie Fakta
01/04 Bradford H 1 1 Serie Fakta
06/04 Newport H 1 0 Serie Fakta
09/04 Harrogate B 0 1 Serie Fakta
13/04 Crewe B 3 0 Serie Fakta
16/04 Colchester B 0 2 Serie Fakta
20/04 Swindon H 2 0 Serie Fakta
27/04 Crawley B 0 2 Serie Fakta

 
Kamper blir listet opp ovenfor når vi får tak i dem.

Juniorlag U18
Grimsbys juniorlag spiller i Youth Alliance League. De fleste kampene går på lørdager rundt 12:00 norsk tid. I tillegg kommer det en rekke cupkamper.

5/8 Millwall U18 – Grimsby 2-1 Trening (Italia)
7/8 Torino – Grimsby 2-2 Trening (Italia)
9/8 Atalanta U17 – Grimsby 0-1 Trening (Italia)
12/8 Sampdoria U18 – Grimsby 3-3 Trening (Italia)
17/8 Stockport – Grimsby 0-0 YA Cup
26/8 Grimsby – Burton 1-3 Serie | Finn Abraham
2/9 Lincoln – Grimsby 1-4 Serie |
16/9 Notts Co – Grimsby 2-5 Serie | Grayson Giles 3, Charlie Clements, Jack Collins
30/9 Grimsby – Rotherham 4-1 Serie | Shakeel Brown, Charlie Clements 2, Henry Brown
6/10 Bradford – Grimsby 0-2 Serie | Shakeel Brown, Cameron Gardner
24/10 Lincoln – Grimsby 2-3 YA Cup | Cameron Gardner, Jack Collins, Charlie Clements
28/10 Grimsby – Hartlepool 7-0 Serie | Cameron Gardner 3, Harvey Cribb, Henry Brown, Charlie Clements, Jack Collins
31/10 Shrewsbury – Grimsby 0-3 FA Youth Cup |
4/11 Mansfield – Grimsby 2-2 Serie | Grayson Giles, Henry Brown
11/11 Grimsby – Salford 4-0 YA Cup | Cameron Gardner, Charlie Clements, Henry Brown, Grayson Giles
15/11 South Shields – Grimsby 1-5 FA Youth Cup | Cameron Gardner 3, Grayson Giles 2
18/11 Grimsby – Huddersfield 2-2 Serie
25/11 Doncaster – Grimsby 0-0 Serie
5/12 Grimsby – Nottingham Forest 1-0 FA Youth Cup | Henry Brown
16/12 Grimsby – Wrexham 5-1 YA Cup | Cameron Gardner 2, Fortune Onoh, Jack Collins 2
24/1 Grimsby – Millwall 1-4 FA Youth Cup 4. runde | Jack Collins
27/1 Shrewsbury – Grimsby 0-2 EFL Youth Alliance Cup Nord kvart | Cameron Gardner, Grayson Giles
3/2 Grimsby – Harrogate 1-1 Serie | Shakeel Brown
14/02 Grimsby – Doncaster 2-3 Serie | Cameron Gardner, Grayson Giles
17/2 Grimsby – Mansfield 2-1 Serie | Grayson Giles, Charlie Clements
2/3 Rotherham – Grimsby 1-1 Serie | Charlie Clements
5/3 Harrogate – Grimsby 3-2 | 3-2 Cameron Gardner, Charlie Clements
9/3 Grimsby – Mansfield 0-0 (5-4 e.s) EFL Youth Alliance Cup Nord semi |
12/3 Burton – Grimsby 1-0 Serie
15/3 Grimsby – Notts Co 3-0 Serie | Harvey Cribb 2, Grayon Giles
19/3 Hartlepool – Grimsby 1-3 Serie | Clements 2, Gardner
22/3 Huddersfield – Grimsby 1-1 Serie
23/3 Preston – Grimsby 1-0 Youth Alliance Cup Nord finale
26/3 Grimsby – Bradford 0-1 Serie
29/3 Grimsby – Lincoln 12:00 Serie
6/4 Grimsby – Huddersfield 2-0 Merit League | Giles Grayson 2
27/4 Doncaster – Grimsby 2-2 | Merit League | Giles Grayson 2

Damelaget
Damelagets kamper er listet opp her! Om du er over så spiller laget sine kamper på Oasis Academy i Wintringham.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.