Exeter på tirsdag


The Mariners hadde spillefri denne helga da man er ute av FA-cupen. Dermed bør man være toppladede mot et Exeter-lag som på lørdag slo Gillingham 3-2 i FA-cupen. Ian Holloway ønsker å gå for det samme laget som vant sist, men det er usikkerhet rundt Max Wright som sliter med en føling i hamstringen.
Legg merke til at tirsdagens kamp har avspark klokken 20:00.

Grimsby – Exeter (20:00)
Blundell Park

Grimsby (4-2-3-1), trolig lag: 1. James McKeown – 2. Luke Hendrie, 6. Luke Waterfall, 25. Mattie Pollock, 3. Danny Preston – 4. Danny Rose, 22. Elliott Hewitt – 19. Max Wright, 11. Sean Scannell, 20. Owura Edwards – 7. Matt Green. Innbyttere: 8. Owen Windsor, 10. George Williams, 13. Ollie Battersby, 15. Harry Clifton, 26. Terry Taylor, 32. Duncan Idehen, 37. Kyle Bennett.

Kyle Bennett (hamstring), Duncan Idehen (hamstring) og Mattie Pollock (lyske) er klare igjen. Max Wright er i limbo med en vond hamstring. James Hanson håpes klar til kampen mot Colchester til helga. James Tilley sin lårskade ser nå bedre ut og man håper på en snarlig retur.

iFollow | BBC | Fakta | Livetekst | Tabell

Terminlista


Grimsbys kamper er listet nedenfor, som man ser er det stort sett kamp hver lørdag og tirsdag.
Legg merke til at det har oppstått flere endringer enn normalt denne sesongen, mye grunnet økonomi da man ønsker å unng åovernattinger på hotell. Sjekk derfor alltid opp mot klubbens offisielle nettside her.

22/08 Cleethorpes B 3 0 Trening Fakta
05/09 Morecambe H 4 5 Ligacup Fakta
08/09 Harrogate H 7 6 EFL Trophy Fakta
12/09 Walsall B 0 1 Serie R1 Fakta
19/09 Salford H 0 4 Serie R2 Fakta
10/10 Bolton W B 0 0 Serie R5 Fakta
13/10 Cheltenham B 3 1 Serie R3 Fakta
17/10 Leyton Or. B 3 2 Serie R6 Fakta
20/10 Harrogate H 1 2 Serie R7 Fakta
24/10 Carlisle H 1 1 Serie R8 Fakta
27/10 Forest GR B 0 1 Serie R9 Fakta
31/10 Stevenage B 0 0 Serie R10 Fakta
03/11 Barrow H 1 0 Serie R11 Fakta
07/11 Dag & Red B 1 3 FA Cup R1 Fakta
10/11 Leicester U21 H 1 3 EFL Trophy Fakta
17/11 Hull City B 0 3 EFL Trophy Fakta
21/11 Tranmere B 0 5 Serie R13 Fakta
24/11 Crawley B 2 1 Serie R14 Fakta
01/12 Exeter H X X Serie R15 20:00
05/12 Colchester B X X Serie R16 18:30
08/12 Newport H X X Serie R12 20:00
12/12 Mansfield H X X Serie R17 16:00
15/12 Southend B X X Serie R18 20:00
19/12 Scunthorpe H X X Serie R19 16:00
22/12 Bradford H X X Serie R4 20:00
26/12 Morecambe B X X Serie R20 16:00
29/12 Oldham H X X Serie R21 16:00
02/01 Cambridge H X X Serie R22 16:00
09/01 Port Vale B X X Serie R23 16:00
16/01 Southend H X X Serie R24 16:00
23/01 Scunthorpe B X X Serie R25 16:00
26/01 Barrow B X X Serie R26 20:45
30/01 Stevenage H X X Serie R27 16:00
06/02 Stevenage B X X Serie R28 16:00
13/02 Tranmere H X X Serie R29 16:00
20/02 Exeter B X X Serie R30 16:00
23/02 Crawley H X X Serie R31 20:45
27/02 Harrogate B X X Serie R32 16:00
02/03 Leyton Or. H X X Serie R33 20:45
06/03 Forest GR H X X Serie R34 16:00
09/03 Carlisle B X X Serie R35 20:45
13/03 Colchester H X X Serie R36 18:30
20/03 Mansfield B X X Serie R37 16:00
27/03 Walsall H X X Serie R38 16:00
02/04 Salford B X X Serie R39 16:00
05/04 Cheltenham H X X Serie R40 16:00
10/04 Bradford C B X X Serie R41 16:00
17/04 Bolton W H X X Serie R42 16:00
20/04 Morecambe H X X Serie R43 20:45
24/04 Oldham B X X Serie R44 16:00
01/05 Port Vale H X X Serie R45 16:00
08/05 Cambridge B X X Serie R46 16:00
15/05 ? ? X X Play Off 16:00
22/05 ? ? X X Play Off 16:00
29/05 ? N X X Play Off 16:00

 

Reservelaget
Reservelaget skal spille i Central League.

13.10 Walsall H Serie 3-2 Ira Jackson Jr. (2), Louis Adlard
04.11 Huddersfield H Serie 3-6 Luke Spokes, Ira Jackson Jr., Alhagi Sisay
08.12 Walsall B Central League Cup 15:00
06.01 Scunthorpe H Serie 14:00
13.01 Salford H Serie 14:00
20.01 Huddersfield B Serie 14:00
09.02 Scunthorpe B Serie 15:00
17.02 Salford B Serie 14:00

Juniorlaget

12.09 Lincoln B Serie 1-0 Harvey Tomlinson
24.10 Burton B Serie 0-0
27.10 Scunthorpe H FA Youth Cup 1r 2-0 Harvey Tomlinson, Aaron Braithwait
30.10 Accrington B YAC 1-1 Josh Smaller
14.11 Salford H YAC 2-1 Louis Boyd, Edwin Essel
21.11 Mansfield B Serie 2-0 Louis Adlard 2
24.11 Doncaster H Serie 1-1 Josh Smaller
28.11 Scunthorpe H Serie 2-1 Edwin Essel, Harry Milner
01.12 Rotherham H Serie 12:00
05.12 Huddersfield B Serie 12:00
07.12 Basford B FA Youth Cup 2r 20:00
12.12 Basford/Grimsby – WBA FA Youth Cup 3r*
12.12 Notts County H Serie 12:00
15.12 Bradford H Serie 13:00
19.12 Scunthorpe B Serie 12:00
09.01 Mansfield H Serie 12:00
16.01 Notts County B Serie 12:00
23.01 Huddersfield H Serie 12:00
30.01 Doncaster B Serie 12:00
13.02 Bradford B Serie 12:00
20.02 Lincoln H Serie 12:00
06.03 Rotherham B Serie 12:00
13.03 Burton H Serie 12:00

Troppen

Klubben har frigitt Ludvig Öhman og Bilel Mohsni. Flere andre kan også være på vei ut da Ian Holloway ønsker å hente inn nye spillere i januar.

1. James McKeown (juni 2022)
13. Ollie Battersby (juni 2021)
23. Sam Russell (keepertrener – juni 2023)

Forsvar
2. Luke Hendrie (juni 2021)
3. Danny Preston (juni 2021 – lånt fra Forest)
6. Luke Waterfall (juni 2021)
25. Mattie Pollock (juni 2021)
28. Joey Hope (juni 2021)
29. Joe Starbuck (juni 2021)
32. Duncan Idehen (juni 2021)
35. Ben Grist (G16)
39. Ben Davies (assistent med spillerlisens)

Midtbane
4. Danny Rose (juni 2022)
10. George Williams (juni 2022 – opsjon til 2023)
14. Luke Spokes (juni 2022)
15. Harry Clifton (juni 2021)
22. Elliott Hewitt (juni 2021)
24. Jock Curran (juni 2021 – opsjon til 2022) – utleid til Spalding United til desember
26. Terry Taylor (juni 2021 – lånt fra Wolves)
30. Cameron Painter (juni 2021) – utleid til Spalding United til desember
31. Evan Khouri (junior)
34. Louis Boyd (G16)
36. James Morton (juni 2021 – lånt fra Bristol City)
37. Kyle Bennett (juni 2021 – lånt fra Bristol Rovers)

Angrep
7. Matt Green (juni 2021)
8. Owen Windsor  (juni 2021 – lånt fra WBA)
9. James Hanson (juni 2021)
11. Sean Scannell (juni 2022)
12. Montel Gibson (juni 2023)
16. Ira Jackson (juni 2022 – opsjon til 2023)
17. Alhagi Touray Sisay (juni 2021 -opsjon til 2022)
19. Max Wright (juni 2022)
20. Owura Edwards (juni 2021 – lånt fra Bristol City)
21. James Tilley (juni 2021)
27. Harvey Tomlinson (junior)
33. Luis Adlard (junior)
38. Virgil Gomis (juni 2021 – lånt fra Nottingham Forest)

Trenere og støtteapparat
Ian Holloway (manager, juni 2021, så rullende 6 mnd kontrakter)
Dave Moore (fysio – midlertidig ass. manager)
Greg Howard (fysisk trener)
Frank Howell (lege)
Graham Bird (speider – spillere)
Graham Rodger (speider – motstandere)


Juniorlaget 2020/21
Uoffisiell oversikt basert på hvem som har fått spilletid.

Patrick Boyes (keeper – 2. års)
Tom Jacobs (keeper opp fra ungdomsavdeling)
Adam Blakely (back – 2. års)
Ethan Scott (opp fra ungdomsavdeling)
Dominic Antoine
Harvey Drinkell (venstre back/kant – 2.års)
Josh Smaller (stopper – 2. års)
Jaz Goundry (midtbane – 2 års)
Ben Grist (opp fra ungdomsavdeling)
Jamie Branwell
Louis Boyd (opp fra ungdomsavdeling)
Owen Davey (sentral midtbane – 2. års)
Jamie Potts (sentral midtbane – 2. års)
Evan Khouri (sentral midtbane – 2. års)*
Louis Adlard (angriper – 2. års)
Aidan Walker (angriper – 2. års)
Callum Stratton
Harvey Tomlinson (opp fra ungdomsavdeling)
Edwin Essel (opp fra ungdomsavdeling)
Aaron Braithwaite (opp fra ungdomsavdeling)
Harry Milner (G16)
Alexander Markham (G16)